فروشگاه کتاب آکارس ایران

انگلیسی برای نگارش مقالات علمی

کتاب‌ها
قیمت 55,000 تومان

نویسنده: پروفسور آدریان ولورک مترجم: دکتر ابراهیم حسینی

دانلود فهرست مطالب و قسمتی از کتاب

انتخاب شما

قطع وزیری، 400 صفحه، انتشارات گنج علم، شابک 4-30-6085-622- 978
55,000 تومان

هزینه ارسال: 12,000 تومان

افزودن به سبد خرید

اطلاعات محصول


توضیحات

کتاب انگلیسی برای نگارش مقالات علمی در پاسخ به نیاز افراد علمی غیر‌انگلیسی زبان به وسیله پروفسور آدریان ولورک تألیف شده است. این کتاب در اصل در دو بخش و 20 فصل تدوین شده و تقریباً هیچ موضوعی در ارتباط با شیوه نگارش مقالات علمی به زبان انگلیسی دور از نظر نمانده است. نویسنده در 10 فصل بخش اول راهکارهایی برای بهبود مهارت‌های نگارش و میزان خوانایی مقاله و در 10 فصل بخش دوم روش‌های نگارش قسمت‌های مختلف یک مقاله (چکیده، مقدمه، مواد و روش‌ها و غیره) و زمان‌های مورد استفاده در هر قسمت را ارائه کرده است. قبل از شروع به نگارش مقاله پیشنهاد می‌شود که ابتدا بخش اول کتاب را کاملاً مطالعه و سپس برای نوشتن قسمت‌های مختلف مقاله، بسته به نیاز به فصل‌ مربوط به آن در بخش دوم کتاب مراجعه کنید. با توجه به نیاز مبرم خوانندگان گرامی به عبارات مفید (فصل 19 ویرایش 2011) و عدم گنجاندن آن از سوی نویسنده در ویرایش جدید (2016)، فصل مذکور به عنوان فصل 21 در پایان کتاب قرار داده است.

فصل‌های این کتاب از سه بخش حقایق جالب یا نظرات کارشناسان، تمرین‌های مقدماتی و قسمت‌های فرعی و کوتاه‌تر تشکیل شده است.

بیشتر مثال‌های این کتاب از مقالات واقعی گرفته شده‌ است. عناوین بعضی مقالات و نویسندگان آنها را می‌توانید در قسمت منابع حقایق جالب و سایر اطلاعات در پایان کتاب مشاهده کنید. بعضی مثال‌ها با وجود ساختگی بودن، دور از واقعیت نیستند.

کتاب انگلیسی برای نگارش مقالات علمی اولین کتاب از سری کتاب‌های انگلیسی برای پژوهش‌های علمی است که همزمان با کتاب انگلیسی برای مکاتبات علمی از سوی انتشارات گنج علم منتشر شده است. این دو کتاب می‌توانند راهنمای کاملی برای اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و محققین مراکز پژوهشی در نوشتن مقالات ISI و علمی پژوهشی باشند. همچنین اساتید گرامی می‌توانند از آنها در تدریس دروس روش تحقیق و مقاله نویسی در دوره تحصیلات تکمیلی نیز استفاده کنند.

 برای آشنایی بیشتر خوانندگان با محتوای کتاب و کیفیت ترجمه آن، فهرست مطالب و قسمتی از کتاب در بخش مقالات آورده شده است.

توجه: هزینه پستی ارسال این کتاب، در حداقل ممکن برآورد شده و برای کلیه نقاط کشور، ثابت و یکسان  است. حدود 2000 تومان از این هزینه، بابت پاکت بسته بندی و ارزش افزوده مربوط به اداره پست است.

 

شرایط استفاده

 قابل استفاده اساتید دانشگاه، محققین و دانشجویان تحصیلی تکمیلی